• Ücretsiz Keşif
  • 0532 711 0 712
  • 7/24 Teknik Destek
  • 0506 268 23 03
    • kamera Giresun twitterkamera Giresun facebookkamera sistemi instagram
 
Elkasis Güvenlik Sistemleri’ni, 2009 yılında Giresun’de faaliyete aldık. Başta Giresun olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız, elektronik güvenlik sistemlerinde sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Profesyonel kadromuzun yapacağı keşif sonucu, sistemimizin çalışacağı yere göre en uygun ürünlerimizi seçerek güvenliğinizi sağlamaktayız. Sistemlerimizde uzun yıllar yüksek performans sağlayan ürünler kullanılmaktadır. Elkasis Güvenlik Kamera sistemleri, Giresun bölgesinde sorunsuz hizmet için güvenilir adresiniz olarak sizlerin yanınızdayız. Kamera sistemleri fiyatı almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmaın ki ucuz kamera sistemi demek, cok fazla sorun demektir. Bu sebepten ötürü de rofesyonel kamera sistemlerini tercih ediniz. Bu sistemlerin arasında önde gelen marka da Dunlop Kamera Sistemleridir. Aynı zamanda Alarm Sistemleri için de hizmetinizdeyiz. Görüntülü diafon sistemleri ve solar - güneş enerjisi sistemleri için de bizden fiyat almayı ihmal etmeyiniz.

ALARM SİSTEMLERİ GİRESUN

KAMERA SİSTEMLERİ GİRESUN

Paradox, Jablotron, Crow, Dsc, Savesa, Caddx,Teknim, hırsız alarm sistemleri Giresun, Fujitron, Sony, Sharp, Lg, Vitec, Vguard, Robot dvr, Balitech, Bulwark, Spy, Dvr 2000, Kodikom, Diginet, Samsung dvr, cctv güvenik kamera sistemleri Giresun, dvr kayıt cihazı Giresun

SAMSUNG / CCTV Kapalı devre kamera sistemleri, BOSCH SECURITY / CCTV, CNB TECHNOLOGY / CCTV Dijital kayıt ve kamera sistemi, LG ELECTRONCS / CCTV Güvenlik kamera sistemleri, SPECTRA / CCTV Dijital kayıt ve kamera sistemi, FUJINON / CCTV kamera sistemleri lens ve optik ürünleri, CROW / Hırsız Alarm Sistemleri, GENERAL ELECTRIC / Hırsız alarm sistemi, / Diafon Sistemleri, KOCOM / Görüntülü diafon sistemleri, SYSTEM SENSOR / Yangın alarm sistemleri, Mavili / Yangın alarm sistemi ve aksesuarları, CROW / Parmak izi, PDKS (Personel devam kontrol sistemleri), kartlı geçiş kontrol sistemleri, TECNOSEC / PDKS, Yemekhane kontrol ve üye takip sistemi, KERI / Kartlı Güneş Enerjisi Sistemleri, EEC / OLYMPIA / Acil durum yönlendirme ve aydınlatma sistemleri, CROWCON / Exproof gaz algılama ve endüstriyel gaz ölçüm cihazları, CEIA / Kapı tipi metal dedektörleri, ÖZAK / Turnike sistemleri, ITALDIS / Turnike sistemleri. Dunlop ip kamera, hdtvi sistemleri Giresun. Avenir ahd serisi kamera fiyatları Giresun.

kamera sistemleri Giresun alarm sistemleri Giresun
audio diafon Giresun
avenir kamera sistemleri Giresun
bullring kamera sistemleri Giresun
3 crow alarm sistemleri Giresun
dunlop kamera sistemleri Giresun
japon dynamic kamera sistemleri Giresun
teknim alarm sistemleri Giresun

Hacısiyam Mah. İnönü Caddesi

No:8/16 Merkez - Giresun

0506 268 23 03

0532 711 0 712

bulut@elkasis.com

ELKASİS ALARM KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ GİRESUN

alarm sistemleri Giresun kamera sistemleri Giresun