TEKLİF AL
Kamera Sistemleri
Kamera Sistemleri
ELKASİSTEM

Günümüz şartları altında güvenliğimiz önemli bir husustur. Gerek işyeri, konut gerekse de hastane, kamu binaları, okul vb ortak kullanım alanlarında güvenlik kameralarını kullanmak bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Konut ve apartmanlarınızda dışarıdan gelebilecek herhangi bir durumda zamanında müdahale, mahkemede delil sunabilmeniz açısından kamera sistemleri size kolaylık sağlayacaktır. 

Çalışan ve bakıcı tutmak durumunda kalan annelere bakıcı takibi yapmak, çocukların sağlıkları ve ev güvenliği için kamera sistemleri yardımcı olacaktır.

 Eğer birden fazla işiniz varsa veya mevcut işletmenizde fazla zaman harcayamıyorsanız veya istihdamınız fazlaysa ve takip etmekte zorlanıyorsanız; kamera sistemleri sizin onlarca gözünüz olmaktadır. Firmamızın 10 yıldır gözlemlediği durumlardan biridir, kamera sisteminden sonra çalışan personelin performansının artması.
Neden kamera  
Günümüzde güvenlik kameraları artık hayatımızın parçası halinde. Her gün gördüğümüz veya görmediğimiz onlarca belki de yüzlerce kameranın menzili içinden geçmekteyiz. Başımıza talihsiz olay veya olaylar geldiğinde kolluk kuvvetlerinin soracağı ilk sorudur; Güvenlik kameranız var mı? Cevabınız evet ise  ve kaliteli sisteme sahipseniz, çok kısa süre içinde kolluk kuvvetleri başarılı bir şekilde teknolojik destek almış olacaktır. Ve başınıza gelen talihsiz olayın sorumluları bulunacaktır. Cevabınız hayır ise bu sefer işleri biraz daha zor olacaktır ve yakınlarınızda olayın olduğu noktayı çeken kamera var mı diye araştırma yapacaklar. Şansınız varsa bulacaklar, yok ise eski usul araştırmalarına devam etmek zorunda kalacaklar. Bu durum herkes için zorlu ve maliyetli geçecektir. Sizin maddi veya manevi zararınızın karşılanması uzun sürecek veya hiç karşılanmayacak. Kolluk kuvvetleri ise bu olayın araştırmasından, çözümlenmesine veya çözümlenememesine kadar geçen sürede ciddi zaman ve iş gücü kaybı yaşayacaklardır.

Ücretsiz Teklif İsteyin!
0232 251 42 72 Hemen Arayın
veya formu doldurun

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Güçlü Çözüm
Ortaklarımız
Tüm Referanslar
Bullring
Cofem
Davantis
Dunlop
Sec-on
Teknim
Videofied
Vivotek
Cambox
Faast
Utepo
Paradox
Crow