TEKLİF AL
Vizyon ve İş Politikamıza Güveniyoruz!
11 yıl önce başladığımız kurumsallaşma yolunda, edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimize güvenerek hizmetlerimizi sunuyoruz. Alanında her biri uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimiz için çalışıyoruz.
Bizi daha yakından tanıyın!

Elkasis Güvenlik Sistemleri’ni, 2009 yılında İzmir’de faaliyete aldık. Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız, elektronik güvenlik sistemlerinde sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Profesyonel kadromuzun yapacağı keşif sonucu, sistemimizin çalışacağı yere göre en uygun ürünlerimizi seçerek güvenliğinizi sağlamaktayız. Sistemlerimizde uzun yıllar yüksek performans sağlayan ürünler kullanılmaktadır. Elkasis Güvenlik Kamera sistemleri, izmir bölgesinde sorunsuz hizmet için güvenilir adresiniz olarak sizlerin yanınızdayız. Kamera sistemleri fiyatı almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmaın ki ucuz kamera sistemi demek, cok fazla sorun demektir. Bu sebepten ötürü de rofesyonel kamera sistemlerini tercih ediniz. Bu sistemlerin arasında önde gelen marka da Dunlop Kamera Sistemleridir. Aynı zamanda Alarm Sistemleri için de hizmetinizdeyiz. Görüntülü diafon sistemleri ve solar güneş enerjisi sistemleri için de bizden fiyat almayı ihmal etmeyiniz.

Rakamlarla Biz. Elkasis
 • +10
  Yıllık Deneyim
 • +1159
  Müşteri Portföyü
 • +5821
  Sistem Kurulumu
 • +20
  Profesyonel Kadro
Profesyonel Kamera Sistemlerimiz ile
Güvenlik Seviyenizi Arttırın!
Profesyonel alarm ve Kamera sistemlerimiz ile güvenlik seviyenizi en üstte tutmanıza olanak sağlıyoruz. Kameranızı izleyerek hırsızları hemen önleyin!
Referanslarımız Proje Teklifi